4.5
27 חוות דעת
 
 
 
 
 
איתי לוגיסטיקה הובלה ואחסנה
 
הצורך שלך – הלוגיסטיקה שלנו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלות דירה

 
מחפשים שירותי הובלות דירה? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

איתי שירותי הובלות ולוגיסטיקה מתמחה בתחום של הובלות דירה, ותשמח לספק לכם הצעת מחיר משתלמת ביותר להובלה בטוחה ויעילה.
חייגו עכשיו 77 - 75 - 70 - 1700 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

עוברים דירה? בשעה טובה!

 
 
מעבר דירה הוא תמיד אירוע מרגש ומשמח. עוברים למקום חדש, שמביא איתו התחלות חדשות ואנשים חדשים, ואין ספק שכולם נרגשים. אבל, מדובר באירוע שהוא גם מעט מלחיץ, משום שתמיד קיים החשש שהתכולה שלכם לא תגיע ליעדה במלואה או שתגיע אל היעד כשהיא פגומה.כשאתם שוכרים שירותי הובלות דירה מחברתנו, אתם מבטיחים לעצמכם קבלת שירות מקצועי שניתן לכם במלוא תשומת הלב, תוך הקפדה מלאה על בטיחות, זהירות ועמידה בלוח הזמנים.
 
 
 
הובלות דירה
 
 
 
 

אז למה לבצע הובלת דירה איתנו?

 
  • בגלל הרישיון – לחברתנו רישיון מוביל מטעם משרד התחבורה.
  • בגלל המקצועיות (1) – על מנת לספק לכם את השירות המקצועי ביותר, נשמח לשלוח אליכם נציג על מנת שיבדוק מהם המשאבים הדרושים על מנת לספק לכם את השירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בתוך 24 שעות מהביקור נעביר לכם הצעת מחיר מפורטת, הכוללת התחייבות לתאריך, שעה, מספר מסוים של מובילים, ציון סוג המשאית וכל שאר השירותים הנדרשים לביצוע הובלת הדירה.
  • בגלל המקצועיות (2) – חברתנו מעסיקה צוות עובדים ונהגים קבוע ולא מזדמן, אשר מכיר היטב את כל צורכי החברה ואת סוג השירות שאנו מעניקים ללקוחות שלנו, זאת משום שעבורנו "זו זכות לתת שירות". צוות העובדים שלנו גדול ומגוון כאשר כל הצוות מחולק כל יום למספר צוותים אשר יוצאים לשטח ומבצעים את העבודה, חשוב לציין שכל עובדי החברה מבוטחים בכל הביטוחים הנדרשים.
  • בגלל הסיוע – נשמח לספק לכם את כל חומרי האריזה הנדרשים לכם, במשלוח מיוחד עד הבית. זאת נעשה לאחר החתימה המסודרת על הזמנת העבודה, על מנת שהכול יהיה ברור.
  • בגלל הפיקוח – לחברתנו מנהלי עבודה אשר מפקחים ודואגים שכל מהלך העבודה יתבצע בצורה המקצועית ביותר, על מנת שהלקוחות שלנו יהיו תמיד מרוצים.
  • בגלל הביטוח – אנו מציעים לכל לקוחותינו ביטוח תכולה בהעברה בהיקף של עד 250,000 ₪, מטעם חברת הביטוח "כלל".• בגלל הבטיחות – לחברתנו צי משאיות מגוון וגדול של 6 משאיות, הכולל משאיות פתוחות, סגורות, עם וילונות ו/או עם דפנות הידראוליות, ומצויד בכל הכלים הדרושים לביצוע הובלות דירה בטוחות ומקצועיות.
  • בגלל הדיוק – ביום ההובלה נגיע אליכם בדיוק בשעה היעודה, ונתחיל בביצוע העבודה ביעילות, בזהירות ובמהירות. כל הציוד שלכם יועלה למשאית כשהוא עטוף ב-3 שכבות, על מנת לספק לו את ההגנה הטובה ביותר במשך כל זמן ההעברה.
  • בגלל מטריית השירותים – מלבד שירותי הובלות דירה אנו מספקים גם שירותי הובלות מנוף, אשר מאפשרים נו להעביר חפצים וציוד כבד לקומות גבוהות במבנים בהם אין מעלית או גישה נוחה המאפשרת העלאה בטוחה של הציוד. בנוסף אנו מספקים שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, הניתנים על ידי נגרים מקצועיים.
 
אז אם גם אתם רוצים ליהנות משירותי הובלת דירות בטוחים – חייגו עכשיו 77-75-70- 1700 והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.