4.5
25 חוות דעת
 
 
 
 
 
איתי לוגיסטיקה הובלה ואחסנה
 
הצורך שלך – הלוגיסטיקה שלנו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלות מנוף

 
כחלק מהמערך הלוגיסטי של איתי – שירותי הובלה ולוגיסטיקה, אנו מספקים ללקוחותינו שירותי הנפה לגובה באמצעות מנוף.במסגרת השירותים המקיפים שלנו, אנו בחברת איתי – שירותי הובלה ולוגיסטיקה מתמחים גם בביצוע עבודות מנוף עבור לקוחות מן המגזר העסקי והפרטי. לנוחות לקוחותינו, אנו מעמידים לרשותם שני סוגים של מנופים, לצורך הנפה לגובה:
 
  • מנוף זרוע טלסקופית לצורך העלאת ציוד
  • מנוף זרוע המחובר למשאית
 
במהלך שנות פעילותנו, זכינו להעניק את שירותינו עבור לקוחות רבים מספור ולבצע מגוון רחב של עבודות מנוף, כגון הורדה של שלט פסיפס מגובה של 35 מטר והשבתו, עבודות מנוף סל שונות ואלפי מעברי דירות עם מנוף טלסקופי.
 

עבודות מנוף לפרטיים

 
אם בשנים עברו היו הובלות מנוף נחלתם של עסקים, מוסדות, קבלנים וכדומה, הרי שבשנים האחרונות, שירותי מנוף הפכו למחזה שכיח ונפוץ יותר בקרב לקוחות פרטיים בעת מעבר דירה. הסיבה לכך ברורה: שירות זה מקצר את כל תהליך המעבר ותורם משמעותית לאיכות השירות, הן מבחינת קושי העבודה והן מבחינת היכולת לשנע את התכולה במקרים בהם הגישה להעמסה ולפריקה באופן קונבנציונאלי אינה נוחה ואף אינה אפשרית.
 
זקוקים לשירותי הובלות, שינוע והנפה באמצעות מנוף? צוות המקצוענים של איתי הובלות ולוגיסטיקה ישמח לעמוד לשירותכם, לכל אורך הדרך!

התקשרו עוד היום: 707577 - 1700
 
 
מנוף זרוע לקומות גבוהות
 
מנוף זרוע לקומות גבוהות
 
 
 
הובלות מנוף זרוע
 
מנוף זרוע
 
 
 
מנוף זרוע טלסקופית
 
מנוף זרוע טלסקופית