4.5
26 חוות דעת
 
 
 
 
 
איתי לוגיסטיקה הובלה ואחסנה
 
הצורך שלך – הלוגיסטיקה שלנו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלת רהיטים בקלות ובמקצועיות

 
כל מי שאי פעם נאלץ לבצע העברה של רהיטים למיקום חדש, מודע לכך שמדובר בפרויקט לא פשוט. למרות ההתרגשות הנלווית למעבר דירה או משרד, זהו גם מעמד מלחיץ בשל המורכבות שבו. במידה ומדובר בהעברת רהיטים סטנדרטיים זהו בדרך כלל לא אתגר רציני. אך במקרים בהם עסקינן בריהוט מיוחד או בעל מימדים חריגים, כמו גם במקרים בהם מדובר על שינוע הרהיטים לחללים הממוקמים במקומות לא נגישים, הרי שתהליך המעבר עלול להוביל לתיסכול. תיכנון מקדים והיערכות כראוי תחסוך לכם כסף, זמן ולא פחות חשוב, כאב ראש.
הובלת רהיטים, בדגש על רהיטים יוקרתיים או רהיטים שמשמשים לצרכים עסקיים, מצריכה זהירות רבה ורמת מקצועיות גבוהה.
על כך יוכלו להעיד כל אלו שכבר נכוו בעבר כתוצאה מעבודה מול חברות הובלה חובבניות. השקעתם סכומים מכובדים ברהיטים שלכם, אז לא תשקיעו כיאות גם בשינוע שלהם?
 

הובלת רהיטים באמצעות מנוף

 
הובלת רהיטים באמצעות מנוף נדרשת בעיקר במצבים בהם מדובר ברהיטים יקרים במיוחד או כאשר יש כמות גדולה של רהיטים. כמו גם במצבים בהם ישנו צורך לשנע את הרהיטים ישירות לחלל החדש מבלי לעבור בחדר המדרגות או בכניסה לבניין. מצבים כאלו נובעים בעיקר ממבנים הממוקמים באזור בו תנאי השטח בעייתיים, מבנים ישנים בעלי פתח כניסה צר מדי, במבנים בעלי חדרי מדרגות צנועי ממדים ועוד.
 

עבודה למקצוענים בלבד - עם רהיטים לא משחקים

 
במידה ואתם זקוקים לשירותי הובלת רהיטים באמצעות מנוף, ודאי תהיו מעוניינים לעבוד אך ורק מול חברה מקצועית שמעניקה אחריות מלאה על עבודות ההובלה. אם אכן כך הם פני הדברים, כדאי שתצרו קשר עוד היום עם אנשי המקצוע של חברת איתי לוגיסטיקה, החברה המובילה את תחום ההובלות באמצעות מנוף בישראל כבר שנים רבות. אנשי המקצוע של חברת איתי לוגיסטיקה עושים שימוש בציוד החדיש ביותר הקיים בתחום ההובלות ומחזיקים בניסיון ובידע מקצועי רב. השירות שניתן על ידי חברת איתי לוגיסטיקה מתאפיין ברגישות, סבלנות אדיבות וזאת כיוון שמקצועיות אמיתית משלבת בין רמת שירות גבוהה לאנושיות. על כך יעידו הלקוחות הרבים שנעזרו בשירותי החברה לאורך השנים.