4.5
26 חוות דעת
 
 
 
 
 
איתי לוגיסטיקה הובלה ואחסנה
 
הצורך שלך – הלוגיסטיקה שלנו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחפשים הובלה בטוחה ומשתלמת?

 
 

כך תיכנסו לדירה ברגל ימין

 
מעבר דירה הוא תמיד דבר מרגש, אבל יחד עם ההתרגשות יש גם לא מעט לחץ. אחרי הכול, עוזבים את המקום המוכר ועוברים למקום חדש, שצריך יהיה להתרגל לקרוא לו בית. הנה מספר טיפים ועצות שיסייעו לכם להפוך את המעבר לקל יותר מבחינה רגשית ונפשית, ולהיכנס לדירה עם חיוך.
אם אתם מתכננים לעבור דירה בקרוב, אתם בוודאי כבר מתרגשים ורוצים כבר להיות שם, כדי להתחיל את החיים שלכם בדירה החדשה, שתמיד נראים נחמדים יותר. אבל, רגע לפני שאתם עושים את הצעד ומזמינים חברת הובלה, כדאי שתבדקו כמה דברים, שאולי כדאי לבצע ממש לפני שאתם נכנסים.
 

האם צריך לשפץ?

 
לפני שנכנסים לדירה מומלץ שתחשבו היטב אם יש משהו שהייתם רוצים לשנות. לפעמים, יש משהו קטן בעיצוב שהיה מתאים לכם שייראה אחרת, ולפעמים יש לכם צרכים מסוימים המחייבים עיצוב מחודש של הדירה. אם הייתם רוצים לשנות משהו, מומלץ מאוד לבצע את השינוי לפני המעבר, על מנת שלא תצטרכו לחיות "על גלגלים" או לחפש לכם מקום לשהות בו עד תום השיפוצים.
 

האם צריך לצבוע ו/או לבצע תיקונים בקירות?

 
אם אתם נכנסים לדירה יד שנייה, סביר מאוד להניח שצריך יהיה לצבוע מחדש את הקירות. אחרי הכול, בדירה התגוררו אנשים אחרים, וכשגרים בבית הקירות מתלכלכים או "נפצעים" בגלל תקיעת מסמרים או גורמים אחרים. אם אתם רוצים להיכנס ולהרגיש טוב בבית, כדאי תמיד להזמין איש מקצוע שיסתום את החורים ואת הסדקים בקירות, ושיצבע אותם בצבע הרצוי לכם. מומלץ מאוד לבצע עבודות צבע בדירה גם אם לא מבצעים שיפוץ נרחב, על מנת להיכנס לדירה שנראית ממש כמו חדשה.
 

תמיד כדאי לנקות

 
את הכותרת הזאת אנחנו לא מציבים בסימן שאלה, כי אין ספק בכלל שלפני שנכנסים לדירה חדשה כדאי מאוד ואפילו בגדר חובה, לדאוג לניקיונה. אפשר להזמין חברת ניקיון לניקוי דירות לפני כניסה או לאחר שיפוץ, ואפשר גם להשקיע כמה שעות מזמנכם ולהבריק את הדירה כך שתהיה ראויה שתעברו אליה.

אין ספק שאת כל הדברים הללו ניתן לבצע גם אחרי שנכנסים לדירה, אולם יש לקחת בחשבון שזה יפגע בשגרת החיים שלכם ולא יאפשר לכם להרגיש בבית עד אחרי סיום העבודות כולן.
 

ולסיום סיומת – בחירה נכונה של חברת הובלה

 
לאחר שדאגתם לכל הפרטים שיאפשרו לכם להיכנס לדירה ולהרגיש בבית, מה שנשאר לכם לעשות הוא לבחור חברת הובלה מקצועית, שתבצע עבורכם את העבודה בדייקנות ובזהירות הראויות.
איתי לוגיסטיקה הובלה ואחסנה מספקת שירותי הובלה בכל רחבי הארץ, ומספקת שירותי אחסנה ושירותים לוגיסטיים נוספים.
 

אם אתם מחפשים הובלת דירה בסטנדרטים גבוהים, הכוללת ביטוח מלא על התכולה בהעברה והתחייבות להובלה זהירה ודייקנית – חייגו עכשיו 77 - 75 - 70 - 1700 ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.