4.5
26 חוות דעת
 
 
 
 
 
איתי לוגיסטיקה הובלה ואחסנה
 
הצורך שלך – הלוגיסטיקה שלנו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פריקת והובלת מכולות

 
טיפול במכולות מחייב שימוש באמצעים לוגיסטיים מתקדמים. ראשית, מכולה היא תיבה גדולה עשויה מתכת במשקל עצום. היא משמשת להטענה על כלי תחבורה כגון משאיות, רכבות ואוניות משא והתכולה הנמצאת בתוכה יכולה להיות רגישה ועדינה. שנית, מכולה היא חלק חשוב במערך לוגיסטי מודרני והיא משמשת בעיקר להובלה של מטען מנקודת מוצא לנקודת יעד.במהלך פריקת מכולות נדרשים אנשי המקצוע להביא לידי ביטוי שילוב בין ניסיון, מקצועיות ומיומנות. מעבר לכך, יש הבדל בין פריקה בתוך נמל ימי או שדה תעופה לבין הובלת מכולות על גבי כבישים עירוניים ובינעירוניים. המכולות מיוצרות בחמש מידות אורך אחידות אותן חשוב להכיר:
 
 
מבחינת גדלים במטרים מדובר על טווח של בערך 6.10 – 16.15 מטר, כאשר בכל מקרה המכולות הנפוצות מיוצרות באורך של 20 או 40 רגל.
 
 
  • 20 רגל
  • 40 רגל
  • 45 רגל
  • 48 רגל
  • 53 רגל
 
 
 
 
פריקה וטעינת מכולות
 
 
 
 

כיצד בוחרים שירות לוגיסטי לטיפול פריקת מכולות?

 
יש חשיבות אדירה לאופן בו בוחרים שירות לוגיסטי לצורך טיפול במכולות. הטיפול העיקרי מתבצע בעת העמסה של מכולה על גבי משאיות, אולם הוא בא לידי ביטוי גם בהובלת מכולות ובפריקה שלהן ביעד. רצוי לבחור שירות לוגיסטי הניתן על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון משמעותי. יש לקבל המלצות על שירותי חברות מן הסוג הזה, לבצע השוואת מחירים ולברר גם על ההכשרה של נציגי החברה והעובדים.אנחנו בחברת איתי שירותי הובלה ולוגיסטיקה נשמח לחסוך עבורכם את ההתלבטות. צרו קשר עם אחד הנציגים ובואו לקבל הצעת מחיר מיוחדת על פריקת והובלת מכולות. בנוסף, דרכנו תוכלו לתאם שירותי מיון סחורה ומטענים, עבודות סבלות, הדבקת מדבקות, ספירות מלאי, שירותי נמל, אחסנה ועוד.