4.5
26 חוות דעת
 
 
 
 
 
איתי לוגיסטיקה הובלה ואחסנה
 
הצורך שלך – הלוגיסטיקה שלנו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5 טיפים שיקלו על מעבר הדירה שלכם

 

טיפים למעבר דירה

 
מעבר דירה לא חייב להיות חוויה מתסכלת. באמצעות היכרות עם מספר טיפים בסיסיים תוכלו גם אתם לעבור דירה במהירות, ביעילות ובעיקר בהצלחה:
 

1. התחילו מוקדם את ההכנות

 
אל תחכו ליום האחרון כדי לארוז את הבית. אם אתם עוברים דירה בחורף, עליכם להתחיל באריזת בגדי הקיץ, ולהיפך. השאירו רק את הכלים השימושיים ואת שאר הציוד בו אתם עושים שימוש יומיומי לארגזים האחרונים. זכרו כי התחלה מוקדמת של ההכנות תמנע הפתעות לא נעימות ואף תאפשר לכם להגיב בהתאם לתקלות בלתי צפויות.
 

2. בררו לגבי שירותי אריזה ופירוק רהיטים

 
לעיתים עדיף לשלם עוד קצת על שירותי אריזה ופירוק רהיטים, מאשר להסתבך לבד עם ארונות גדולים או לאסוף קרטונים מהרחוב. בררו לגבי שירות מן הסוג הזה מול חברות הובלה ובדקו מה ההפרש במחירים.
 

3. קחו חופש מהעבודה או מהלימודים

 
אל תקלו ראש ביום של מעבר הדירה. פנו לחלוטין את לוח הזמנים של אותו יום, נסו לתאם נותני שירות כגון טכנאים או מתקינים לאחרי המעבר והגיעו אל ההובלה כאשר אתם רגועים, מרוכזים ונמרצים.
 

4. הכינו את הדירה החדשה

 
באמצעות ניקיון יסודי של הדירה החדשה תוכלו להקל על המעבר באופן משמעותי. הכינו את הדירה לפני המעבר וכך תרצו לדאוג רק לפריקה ולפיזור של הרהיטים והציוד.
 

5. בקשו עזרה מחברים או בני משפחה

 
מעבר דירה הוא סיטואציה קלאסית של בקשת עזרה מחברים או בני משפחה. נצלו את כל הכלים העומדים לרשותכם ואל תתביישו להיעזר באחרים. אנחנו בחברת איתי שירותי הובלה ולוגיסטיקה מכירים את כל הקשיים של מעבר דירה. נשמח לעמוד לרשותכם מהרגע הראשון, להציע לכם שירות הובלות מקצועי ובעיקר לתמוך בכם גם ברגעים הקשים של המעבר.